X

Kształty

Z systemami profili AZURE REHAU można spełnić niemal każde indywidualne życzenie dotyczące kształtu stolarki. Również gdy życzeniem inwestora jest wielkie przeszklenie lub wymyślna forma okna. Ponadto innowacyjna technologia klejenia szyb do skrzydła REHAU pozwala na budowanie elementów okiennych o takich wymiarach, jakie nie byłyby możliwe do zrealizowania przy zastosowaniu tradycyjnej techniki budowy okien. To idealne rozwiązanie do realizacji aktualnych trendów architektonicznych, jak np. przeszklenie na całej wysokości kondygnacji. Dzięki systemom AZURE REHAU możliwe są różnorakie formy geometryczne okien:
  • prostokąty
  • trójkąty
  • koła
  • łuki
  • elementy asymetryczne

Warto wybrać Okna Azure

Długi czas użytkowania

Nasze okna są poddawane rygorystycznym testom. Testy zapewniają, że ​​wygląd oraz dopasowanie okien nie pogarsza się w czasie. Nasze okna nie mogą się wypaczyć, poskręcać lub porozdzielać.

Estetyka

Zapewniamy nieskazitelny wygląd okien dzięki systemowi CLEAN. Specjalnie dopasowany skład tworzyw sztucznych naszych okien wymaga jedynie sporadycznego czyszczenie powierzchni okien z wykorzystaniem łagodnego detergentu (np: wody z mydłem).

Niezmienny kolor

W przeciwieństwie do ram z drewna, nasze okna nie wymagają malowania, lub ponownego barwienia. Okna Azure mogą być wykonane w różnych kolorach.

Cisza

Niezależnie od tego, czy mieszkasz na spokojnym osiedlu czy przy ruchliwej ulicy, okna Azure z serii GENEO zapewnią Ci komfort wypoczynku i optymalną ochronę akustyczną.

Oszczędność energetyczna

Wybierając okna GENEO o doskonałych parametrach cieplnych podejmiesz właściwą decyzję. Dzięki wymianie starych okien na nowoczesne okna z systemu GENEO możesz zaoszczędzić nawet do 76%* energii, zmniejszając Twoje wydatki na ogrzewanie i oszczędzając pieniądze - każdego dnia.

Bezpieczeństwo

Dzięki oknom AZURE z serii GENEO możesz uzyskać klasę odporności na włamanie RC 2, bez konieczności zastosowania dodatkowego wzmocnienia stalowego w profilach i tym samym bez ograniczeń w kwestii ochrony cieplnej.

Oferta

Wykonamy dla Państwa okna pod wymiar, na podstawie poniższych profili REHAU

O Nas

W Polsce funkcjonujemy już od ponad 17 lat

  • O nas (1 zdjęcie)
  • O nas (2 zdjęcie)

Doskonale znamy polski rynek budowlany. Od dawna obserwujemy jego dynamiczny rozwój, niespotykany w innych częściach Europy. Wiedza ta pozwala nam działać tak, aby naszym klientom przynosić wymierne efekty oraz satysfakcję z korzystania z naszych usług i produktów.

W Polsce funkcjonujemy już od 17 lat. W 1996 roku rozpoczęliśmy działalność jako Zamojskie Centrum Budownictwa ZAMBUD a w 2003 roku przekształciliśmy się w BUDZAM SP. ZOO. Współpracujemy z wieloma krajowymi producentami oraz dostawcami materiałów budowlanych oraz zaopatrujemy kilkadziesiąt składów budowlanych w regionie.

Dzięki zacieśnieniu współpracy z grupą REHAU rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję okien.

Zespół talentów, doświadczenie spółki, jej potencjał finansowy oraz różnorodna kategoria produktowa, pozwalają nam świadczyć najwyższej jakości usługi, zawsze dostosowane do priorytetów naszych klientów. Dzięki temu dbamy o zadowolenie tych, którzy nam zaufali!

Przykład

Kontakt z nami

Korzystając z tego formularza możecie się Państwo skontaktować z nami.

Kontakt bezpośredni z nami

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania to nasi specjaliści szybko udzielą odpowiedzi.

PRODUCENT BUDZAM Sp. z o.o.
ul. Kresowa 4, 22-400 Zamość
tel. 84 638 46 99

Doradca Klienta
woj. mazowieckie
tel: 606 360 222

Doradca Klienta
woj. lubelskie
tel: 794 645 774